O Spoločnosti

SDrive s.r.o. – uvádzame veci do pohybu

Základy spoločnosti SDrive s.r.o. boli položené už v roku 1998, kedy v rámci spoločnosti Emerson vznikal náš tim ako obchodná jednotka Control Techniques. Control Techniques je jeden z najvýznamnejších svetových výrobcov riadených pohonov. Portfólio produktov pokrýva takmer všetky požiadavky na riadenie elektrických motorov. Pre riadenie striedavých motorov sú určené frekvenčné meniče pre všeobecné použitie v rozsahu výkonov od 0,25kW do 2MW pre napätie siete od 110V do 690V. Okrem meničov pre všeobecné použitie sú v ponuke aj inteligentné meniče a servo drajvery s výkonnou PLC jednotkou. Control Techniques je aj výrobcom inteligentných riadených usmerňovačov pre jednosmerné motory v širokom výkonovom spektre.

V roku 2013 sa na v rámci reštruktualizácie firmy Emerson naša skupina oddelila a vytvorili sme samostatnú firmu SDrive s.ro, ktorá je autorizovaným distribútorom Control Techniques produktov. V súčasnosti Control Techniques patrí do skupiny japonskej korporácie Nidec.

Od začiatku činnosti spoločnosti bol dávaný dôraz na komplexnosť služieb. Znamená to, že okrem predaja produktov naša spoločnosť vykonáva aj konzultácie, školenia, servisnú a projektovú činnosť, vývoj a rekonštrukciu zariadení.

Partneri SDrive s.r.o.:

Control Techniques 

www.controltechniques.com

Spoločnosť Control Techniques so sídlom v UK, je súčasťou skupiny  Nidec Corporation , sa úzko špecializuje na konštrukciu a výrobu frekvenčných meničov pre reguláciu otáčok motorov už od roku 1974. Control Techniques je spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá má výrobné závody a výskumno-vývojové strediská v Európe a Ázií, pohonárske strediská a distribučné firmy na viac ako 50 miestach v 35 krajinách. Tieto ponúkajú zákazníkom servis a odborné konzultácie, ako aj komplexný návrh systému až po dodávku na kľúč.

Motor Power Company

www.motorpowerco.it

Motor Power Company je dlhoročným Talianskym producentom na svetových trhoch v oblasti produkcie DC a AC servo, momentových a lineárnych pohonov. Spoločnosť sa zaoberá aj vlastným vývojom pohonov podľa požiadaviek zákazníka.

Horner Irland Limited

www.hornerautomation.eu
Horner Irland limited je dlhoročným Írskym producentom PLC systémov s integrovanou zobrazovacou jednotkou a modulárnym rozšírením vstupov a výstupov. Zabudovaným komunikačným rozhraním MODBUS RTU a MOTBUS TCP/IP je možné tieto PLC systémy jednoducho integrovať do projektov automatizácie.

Trio Motion Technology

www.triomotion.com
Trio Motion Technology Ltd z Veľkej Británie je dlhoročným producentom riadiacich vysokovýkonných PLC slúžiacich na riadenie polohovej regulácie pre jedno až 64 osí systém ako nadstavba k regulovaným elektrickým pohonom. Svojou širokou škálou funkcií, zabudovanou komunikáciou a modularitou vstupov / výstupov umožňujú dobré prispôsobenie sa konkrétnej aplikácii.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

SDrive s.r.o
Športová 2632/65
915 01 Nove Mesto nad Váhom, Slovakia

Prevádzka SDrive s.r.o.
Trenčianska 2269/52
915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovakia

e-mail: sdrive@sdrive.sk
web: www.sdrive.sk

IČO: 47328941
DIČ: 2023816091
IČ DPH: SK2023816091
Č.účtu IBAN: SK3002000000003162385453